ECC Babice

+48 22 733 11 66

ul. Piastowska 38, 05-850 Bronisze k. Warszawy
25 Lat doświadczeń w serwisowaniu samochodów Land Rover

Projekty off-road

Range Rover Evoque zdobył tytuł Truck of the Year 2012

Podczas North American International Auto Show w Detroit ogłoszono wyniki plebiscytu na najlepszy samochód roku w Stanach Zjednoczonych, przyznawanego zarówno dla samochodów osobowych, jak i ciężarówek. Do ciężarówek (truck) w USA zaliczane są wszystkie modele większe od pojazdów osobowych czyli SUVy, cross overy czy samochody typu pick-up.

W kategorii Truck of the Year 2012 triumfował Range Rover Evoqe, zdobywając pierwsze miejsce i dwukrotną przewagę punktową nad pozostałymi modelami.


„Jesteśmy dumni z nagrody przyznanej na targach motoryzacyjnych w Detroit dla modelu Range Rover Evoque. Cieszy nas to prestiżowe wyróżnienie, bowiem na rynku północnoamerykańskim ma to bardzo duże przełożenie na zainteresowanie wśród klientów. Liczymy, że model Evoque stanie się najpopularniejszym Range Roverem nie tylko w Europie, ale również w USA” – powiedział Przemysław Szafrański, Brand Manager Land Rover Polska.


Range Rover Evoque, ucieleśnienie koncepcyjnego LRX, znalazł się także w finałowej siódemce samochodów nominowanych do europejskiego tytułu Car of the Year 2012. Wyniki tego plebiscytu zostaną ogłoszone 5 marca, podczas Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych w Genewie. Nagrody i nominacje dla modelu Evoque nie ustają. Ma on już na swoim koncie prawie 20 wyróżnień i tytułów, zarówno w kategoriach typowo technologicznych, jak i stylistycznych oraz designerskich.