ECC Babice

+48 22 733 11 66

ul. Piastowska 38, 05-850 Bronisze k. Warszawy
25 Lat doświadczeń w serwisowaniu samochodów Land Rover

5lat Gwarancji

Jesteśmy dumni z jakości naszych samochodów oraz technologii stosowanych przez marki Land Rover i Range Rover. Spełniając oczekiwania naszych Klientów, wprowadzamy dodatkową dwuletnią gwarancję o nazwie

Gwarancja Plus


Obecnie gwarancja samochodów Land Rover oraz Range Rover obejmuje 3 lata lub 100 000 km eksploatacji samochodu z możliwością rozszerzenia w ramach Gwarancji PLUS na kolejne dwa lata z ograniczeniem 150 000 km.


Gwarancja Plus obejmuje wszystkie części i podzespoły objęte oryginalnie 36-miesięczną Gwarancją Podstawową. Tym samym Gwarancja Plus jest pełnym przedłużeniem gwarancji fabrycznej.

 

Gwarancja Plus oferowana jest przez Generalnego Importera bezpłatnie do wszystkich pojazdów marek Land Rover oraz Range Rover sprzedanych od dnia 1 sierpnia 2011 roku, które zostaną zarejestrowane w Polsce, za wyjątkiem pojazdów kupowanych do celów sportowych, z przeznaczeniem do nauki jazdy, wynajmu krótkoterminowego, odpłatnego przewozu osób (np. taxi) oraz zakupionych przez służby ratunkowe i publiczne.
Mamy nadzieję, że wprowadzenie pięcioletniego okresu gwarancyjnego przyczyni się do zapewnienia Państwu pełnej radości z jazdy samochodami naszych marek oraz całkowitej satysfakcji od chwili zakupu aż do chwili sprzedaży auta. Chcemy bowiem, aby w przyszłości, w chwili wymiany samochodu na nowy, mogli Państwo dzięki Gwarancji Plus łatwo i atrakcyjnie sprzedać posiadany samochód.